KOUZLO ZVUKU- tibetské mísy

14.04.2019 00:00

Intenzivní jednodenní seminář Kouzlo zvuku s Františkem Horváthem již 14.4. ve studiu Jóga. v Teplicích.

 

Více info:

www.jogatecka.cz/aktuality

 

Tento intenzivní seminář vám poskytne hlubší pohled na tibetské zpívající mísy, jak po stránce teoretické a praktické, tak i po stránce zážitkové. Dopoledne se s tibetskými mísami seznámíte blíž, naučíte se je různými způsoby rozeznívat a dozvíte se spoustu zajímavých informací o jejich původu, složení nebo použití a to včetně praktických ukázek. Po obědě se pak s tibetskými mísami naučíte pracovat při dílně zaměřené na masáž zvukem, kdy si vyzkoušíte jaké to je takovou masáž dostat a jaké to je jí dát. Na závěr tohoto zvukového semináře se pak budete mít možnost rozplynout při závěrečném koncertu těchto prastarých nástrojů.

Rozvrh

Neděle 14.4.2019​

10.00 - 12.00 Seznámení s tibetskými mísami (použití, složení, rozeznění, ukázky)
12.00 - 13.30 Přestávka na oběd
13.30 - 16.30 Dílna na téma masáž zvukem tibetské mísy
16.30 - 17.30 Svačina
17.30 - 19.30 Meditační koncert a závěrMeditační koncert tibetských zpívajících mís

Koncert tibetských zpívajících mís neboli relaxačně-meditační zvuková seance je určena všem, kteří si chtějí zvuk těchto prastarých nástrojů vychutnat do hloubky. Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naší moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, může pro vás být setkání se zvukem tibetských mís v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní.


Orchestr tibetských zpívajících mís svým majestatným zvukem doplní metrový Gong.

Na začátku koncertu vám pomůžu se lépe uvolnit vedenou relaxací. Bude to výlet do hlubin našeho nitra a jistě se je na co těšit, bude to Nada joga nejhlubšího kalibru.

Seznámení s tibetskými zpívajícími mísami

Tibetské mísy jsou používány k podpoře hojení, detoxikaci, uvolňování mentálních bloků, navození hluboké relaxace nebo jako meditační pomůcka. Během této dvouhodinové dílny se dozvíte spoustu zajímavého o původu, složení a různých metodách použití zvuku tibetských mís, naučíte se na tibetskou mísu hrát a různými způsoby ji rozeznívat.

Dílna na téma masáž zvukem tibetských zpívajích mís

Masáž zvukem tibetské mísy je metoda sloužící k detoxikaci tělesných orgánů, podpoře hojení a podpoře volného proudění lymfy. Tato celostní technika má v dlouhodobějším působení pozitivní vliv i na celkové rozpoložení člověka, jeho náladu, intuitivní složky nebo inspiraci. Během této tříhodinové dílny se dozvíte spoustu zajímavých informací spojených s touto technikou a vyzkoušíte si jaké to je takovou masáž zvukem dostat i jaké to je jí dávat.


Této metodě jsem se měl možnost naučit přímo od Dr. Lobsanga Dhondupa, jednoho z léčitelů dalajlámova doktora v severoindickém městě McLeod Ganj (Dharamsala), kde sídlí tibetská exilová vláda.

CENA: 1050,- (rezervace místa po uhrazení nevratné zálohy 650,- ) Doplatek na místě či na účet, více info na info@jogatecka.cz
Pokud se nebudete moci zúčastnit, lze poslat náhradníka. Uskuteční se při minimálním počtu 10 lidí.


DATUM: 14.4.2018

KDE? Jóga.

LEKTOR: František Horváth www.kouzlozvuku.cz

KAPACITA MÍST JE OMEZENA! Rezervace nejpozději do 31.3.2019!!!