Workshop JÓGA JAKO AUTOTERAPIE - ZÁKLADY JÓGOVÉ ENERGETIKY

LEKTORKA: Barbora HU

KDY? 8.12.

CENA? 480,-
KDE? Jóga.
ČAS? 10.00-13.30
Rezervace: veronikahrab@centrum.cz

 

 

Jóga je ucelený systém poznání vztahu k sobě, ke své esenci a jejímu vztahu k existenci.

Jóga je nejen filosofií ale i praktickou disciplínou mířící k obnovení rovnováhy mezi různými aspekty existence - v těle a vitální energii, v psychoemoční krajině i duši.

Pokud se praktikuje s porozuměním a patřičnou pozorností, nese v sobě jóga léčivý potenciál.

Terapeutický aspekt jógy by neměl být vnímán jako šarlatánské zaříkávání neduhů a bezděčné šermování s orientálními technikami, ale jako propracovaný přístup jak vědomě nakládat s dynamikami uvnitř vlastního těla a mysli tak, aby naše bytí došlo integrity.

Chystaný workshop ve své teoretické části představí některé základní principy jógové energetiky a ájurvédskou typologii tridóša v kontextu jógové praxe. Praktická část bude prožitkovým exkurzem do pole ásany, pránájamy, dhárany, relaxace a meditace.

Workshop je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, praktická část není vhodná pro těhotné a děti, akutní stavy nemoci, v rekonvalescenci.

Workshop není vhodný pro osoby s psychickými onemocněními typu schizofrenie a hraniční poruchy.

 


 

 

 

VY JEŠTĚ NEZNÁTE BÁRU HU? PŘIJĎTE SE SEZNÁMIT NA PLÁNOVANÝ WORKSHOP ÚVOD DO JÓGOVÉ ENERGETIKY V PROSINCI 2018!o lektorce:

Barbora Hu se snaží jógou žít jak nejlépe dovede už přes třináct let. Je vystudovanou indoložkou a kulturoložkou, autorkou tří knih o józe (Teorie čakra jógy - Fontána, 2016 a Jógátky - Fragment, 2016) a Jógátky II (Fragment 2017/18), hojně se věnuje také jógové publicistice na různých platformách v ČR i zahraničí. Založila a pět let vedla jóga studio v Praze, nyní působí jako nezávislý lektor. Bára má ráda les a jazz, hory a zen, poesii psanou a žitou, černou kávu a černobílou forku, zelený čaj a červené víno, malbu a ilustraci, podzim a jaro a také většinu věcí mezi tím. Více zde: www.barborahu-yoga.cz